yükleniyor

Web Tasarım

Bizon yazılım web tasarım ajansı, benzersiz, seçkin amaca uygun güncel web tasarım modellerine uygun işler yapmaktadır. bu prensip Bizon Yazılımın bir kültürüdür. Grafik tasarım ile animasyonlu görsellerin uyumunu sağlayan, içerik ile de verilmek istenen mesajın ve bilgilerin estetik ve teknik mükemmelliğini sağlayan işler çıkarmaktadır. 

Bizon Yazılım, kurumsal web sitesi veya e-ticaret projeleri siparişlerinde aşağıdaki tasarım süreçlerini adım adım uygular.


  1. Öncelikle firmaları çok iyi analiz eder, beklentilerini ulaşmak istedikleri hedefi algılayıp harekete geçer.
  2. Alınan izlenimleri ve düşünceleri müşteri ile paylaşır. tüm kreatif yaratıcılık yeteneklerini ve birikimlerini web tasarım hizmeti süreci boyunca projelere aktarır.
  3. Genel Konsept tasarımı ve alt sayfa duruşlarının belirlenmesi, kod geliştirme, kod yapısı ile tasarımın uyumlaştırılması, veri girişi testler, yayına geçiş, eksiklik veya hatalara karşı sorunluluk aşamaları geçilir.
  4. Tüm bu aşamaların düzgün bir şekilde yürüyebilmesi için Bizon yazılım ve müşteriler birlikte çalışmaya esas alınmaktadır.
  5. Diğer taraftan web tasarım işleminin  yapılması projenin ilk ayağıdır. Web sitesinin yapılması yeterli değildir. Yaşatılması ve yayılması gibi en az web tasarımının yapılması kadar önemli iki unsur daha vardır.
  6. Web sitesinin yaşatılması aşaması için, proje siparişimde de yer alması koşuluyla Bizon Yazılım içerik yönetim sistemleri geliştirir ve bu içerik yönetim sisteminin eğitimi verilir.
  7. Web sitesinin yapılması ve yaşatılması  hedef ziyaretçilerinin farkındalığının sağlanmaması halinde yine eksik kalmış olacaktır. Bu kısımda özellikle internet reklamcılığı  devreye girmelidir. Arama motorları dostu Seo yapıda tasarlanmış içerik ve mimarinin doğal sonuçlarla iyi konumlar elde etmesini temin etmek üst düzey çabalar gerektirir. Bizon Yazılım bu kısmıyla bakıldığında başarılı kayıtlar yapmış olsa da herhangi bir konumlama garantisi vermez.
  8. Garanti konumlama sadece Google Ads ile mümkün olmaktadır. Bunun için destek formumuzu veya telefonla ile iletişime geçilmesi gerekmektedir. 


Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!